Avrupa'nın rezil projesi 'Baby hatch' veya 'Babyklappe' Nedir?

Bazılarının hayranı olduğu Avrupa'nın rezil projesi olan Baby hatch, Baby Klappe'ler sayesinde gayr-i meşru çocuklar çoğalıyor.

Avrupa'nın rezil projesi 'Baby hatch' veya 'Babyklappe' Nedir?

Babyklappe veya Babyhatch olarak bilinen; bebek kapağı veya bebek kutusu, insanların (genelde annelerin), genellikle yeni doğmuş bebekleri getirebileceği ve onları bulunup bakılmak üzere kendilerince güvenli bir yerde isimsiz olarak bırakabileceği bir yerdir. Bu tür bir düzenleme, Orta Çağ'da ve cihazın bir döküm çarkı olarak bilindiği 18. ve 19. yüzyıllarda yaygındı. Döküm Çarkları (foundling wheel19. yüzyıl sonlarında kullanım dışı alındı, ancak modern formu, bebek yumurtadan, 1952 den tekrar sunulmaya başlamıştır ve 2000 yılından bu yana özellikle de, birçok ülkede kullanılmaya başlanmıştır. Bu ülkeler arasında Almanya, İtalya, Japonya, Çin, Güney Afrika , Polonya, Vatikan, İsviçreve Pakistan olduğu bilinmektedir

Diğer yandan Almanya’da 1 Mayıs 2014 yılından itibaren kimliğini belirtmeden yasal olarak doğum yapma yani anonim doğum imkanı veriliyor.

Almanya’da uygulamanın nasıl kullanılacağıyla ilgili bir rehber hazırlanmış ve bebeğini anonim olarak doğurmak ve bırakmak isteyen annelerin ulaşması için iletişim hatları da oluşturulmuş.

Yapılan doğruluk kontrolü sonunda, Almanya’da istenmeyen bebeklerin devlet tarafından bakılması için bırakıldığı bebek kutularının olduğu anlaşılmaktadır.

Mimsiz medeniyet olan Avrupa canice yöntemleriyle bir daha gerçek yüzünü açık etti.Katillerin çoğalmasına teşvik değilde nedir bu? Bir canlıyı öldürmenin suçu yok mudur?

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 07:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER