Dünya gündemini sarsan iddia! Virüsün nereden yayıldığı ortaya çıktı

Çin’de hayvan pazarından yayıldığı ortaya atılan koronavirüs ile ilgili farklı bir gelişme yaşandı. İngiliz basını, bazı teorisyenlerin virüsün Wuhan Viroloji Enstitüsü’nden yayıldığını iddia ettiğini yazdı.

Dünya gündemini sarsan iddia! Virüsün nereden yayıldığı ortaya çıktı

Çin’in Wuhan kentinde bulunan bir hayvan pazarından yayıldığı düşünülenkorona virüsle ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İngiliz basını, bazı teorisyenlerin virüsün Wuhan Viroloji Enstitüsü’nden yayıldığını iddia ettiğini yazdı.

Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve 1.6 milyon insana bulaşan korona virüsü önlemez bir şekilde can almaya devam ediyor. Aralık ayı sonunda deniz ürünleri satılan bir pazarda ortaya çıktığı düşünülen virüsle ilgili teoriler de bitmek bilmiyor.

Hastalığın hızını artırdığı İngiltere’de bu teoriler basında geniş yer bulmaya başladı. Daily Mail gazetesi, Wuhan Viroloji Enstitüsü’nün fotoğraflarına yer vererek teorisyenlerin virüsün buradan çıktığını öne sürdüğünü yazdı.

Kaynak: Yeniçağ

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2020, 12:17
banner12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sanal alem
Sanal alem - 6 ay Önce

Sa editör; ne büyük tesadüftür ki wuhanda aynı dönemde dünya askeri olimpiyatları yapılıyordu abd den giden 300 kişilik gösteri ekibi olimpiyatlarda 1 kişi eksik yer aldı ve o kişinin ise aramızda kalsın, kesinlikle ama kesinlikle hiç kimse duymasın ve bu bir sır olsun ki orada bulunması gereken asıl kişi olmayıp cia ajanı olduğundan şüphelenildiği wuhan hayvan pazarında çekilmiş selfie'si (özçekim türk dil kurumu) instagramda paylaşıldığının tespit edildiği söylenmektedir. ne büyük tesadüf!!!!!!!!!!!!!!! Sa

SIRADAKİ HABER