Okul bahçesinde skandal görüntüler! Öğrencilerin yanında öğretmeni dövdüler

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde bir öğretmenin okul bahçesinde öğrencilerin gözü önünde, veli ve iki oğlu tarafından darbedildiği anlar güvenlik kameralarına kaydedildi.

Okul bahçesinde skandal görüntüler! Öğrencilerin yanında öğretmeni dövdüler

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ilçesinde bir öğretmenin, okul bahçesinde veli ve iki oğlu tarafından öğrencilerin gözü önünde dövüldüğü anlar anbean güvenlik kamerasına kaydedildi.

ÖĞRETMEN KONUŞMAK İSTEDİ, TEKME TOKAT SALDIRDILAR

21 Ekim'de ilçeye bağlı Cumhuriyet köyünde bulunan Süleyman ve Muazzez Ersönmez Ortaokulunda Müdür yardımcısı ve Görsel Sanatlar öğretmeni Yasin Güneş, davranışlarından şikayetçi olduğu öğrencinin durumunu okul idaresine bildirdi. Okul idaresi de durumu öğrencinin velisine iletti. İki çocuğuyla okula gelen veliyi kapıda karşılayan öğretmen Güneş, öğrencinin durumunu anlatarak konuşmak üzere onları odaya davet etti.

OLAY ANI KAMERADA

Daveti kabul etmeyen veli ve iki oğlu öğretmeni okul bahçesinde darbetmeye başladı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde öğretmenin veli ile iki oğlu tarafından uğradığı saldırı ve yerde tekmelenmesi görülüyor. Okuldaki diğer öğretmenlerin araya girmesiyle saldırganlar okuldan uzaklaşıyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

haberler.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim abuzer
İbrahim abuzer - 2 yıl Önce

Direk buveli tutukşanmalı

SIRADAKİ HABER