Otomotiv devi logosunu değiştirdi! Rekor kıran tanıtım…

Otomotiv devi Kia da logosunda değişikliğe gitti. Güney Koreli otomotiv üreticisi Kia, bundan bir yıl önce sinyalini verdiği logo değişikliğini gerçekleştirdi.

Otomotiv devi logosunu değiştirdi! Rekor kıran tanıtım…

Otomotiv devi Kia da logosunda değişikliğe gitti. Güney Koreli otomotiv üreticisi Kia, bundan bir yıl önce sinyalini verdiği logo değişikliğini gerçekleştirdi. Yılın ilk haftası bitmeden yeni logosunu Kore'nin Incheon kentinde Guinness Dünya Rekorları arasına giren bir etkinlik ile tanıtan Kia, marka sloganı olarak da "ilham veren hareket" sözlerini belirlediğini duyurdu.

Kia'nın Başkanı ve CEO'su Ho Sung Song, "Yeni logomuz, değişim ve inovasyonda bir ikon olma iddiamızı temsil ediyor. Otomotiv endüstrisi çok hızlı değişimleri tecrübe ediyor. Kia da bu değişimlere uyum sağlıyor ve ona göre şekilleniyor. Yeni logomuz mobilite ihtiyaçları evrim geçirirken müşterilerimize ilham verme isteğimizi temsil ediyor" dedi

TANITIMDA REKOR KIRDI

Öte yandan, Güney Koreli üreticinin yeni logosu merak uyandıran bir etkinlik ile dünyaya tanıtıldı. Kore'nin Incheon kentinde havalanan 303 drone, senkronize bir biçimde havai fişek fırlatarak Kia'nın yeni logosunu gökyüzünde izleyenlere gösterdi.

headtopics

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER