Amerika solcusu Oda TV operasyon peşinde!

Fahrettin Koca'nın koronavirüs mücadelesi birilerini fena rahatsız etti!

Amerika solcusu Oda TV operasyon peşinde!

Çin'de başlayan ve oradan bütün dünyaya yayılan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen Koronavirüs salgını ülkemizde de gündemin zirvesinde.
Dünyaya kıyasla ülkemizin daha sıkı tedbirler aldığını görülürken Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca Koronavirüs salgınına karşı canla başla çalışarak taraflı tarafsız herkesin gönlüne girmeyi başardı.


Provokasyon ve kemalist propaganda denince akla ilk gelen yayın unsurlarından Oda TV Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı itibarsızlaştırmak için çalışmalara başladı bile.
Sağlık Bakanı Koca'nın İskender Paşa Cemaatine mensup olması gerçeğini ön plana çıkaran Oda TV, sanki herhangi bir cemaat ya da tarikata mensup olmayı yanlış,tehlikeli bir işmiş gibi göstererek itibar suikasti yapmak istiyor.


Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlerle,salgını yayılmasını önlemek için yapılan çalışmalarla ismi ön plana çıkan Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın bu başarısı acaba kimi rahatsız etti de Oda TV propaganda(!) yapmaya başladı merak konusu!


İşte o video:

kaynak:HürAvaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER