Cumhuriyet Yazarı Mine Kırıkkanat: Cenazemde imam istemiyorum

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Mine Kırıkkanat'ın Twitter adresinden yaptığı "Cenazemde ne imam, ne hafız, ne musalla taşı, ne yeşil yemeni ve ne de tek kelime Arapça istiyorum, kesin vasiyetimdir" paylaşımı büyük tepki topladı.

Cumhuriyet Yazarı Mine Kırıkkanat: Cenazemde imam istemiyorum

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Mine Kırıkkanat, "Vasiyetimdir" diyerek paylaştığı skandal tweet, birçok kişiden tepki aldı. 

Mine Kırıkkanat'ın ""Diyaneti eleştirenlere, “cenazeni kıldıran imam bulamayacaksın” gibi aptalca tehditler savruluyor. 2. Muazzez İlmiye Çığ olmaya kararlıyım, biiir! Cenazemde ne imam, ne hafız, ne musalla taşı, ne yeşil yemeni ve ne de tek kelime Arapça istiyorum, kesin vasiyetimdir, ikiii!" paylaşımına "İstemediklerinizi söylemişsiniz yerine ne istersiniz" sorusu geldi. 

Kırıkkanat da, "Şarkılarla türkülerle uğurlanacağım, yakınlarım biliyor ne yapılması gerektiğini. Keşke krematoryum olsa da yakılsa cesedim" dedi. 

TAKİPÇİSİNE HAKARET!

Kırıkkanat, kendisine gelen "Amaçları tahrik etmek, dine saldırtmak, bundan prim yapmak, sazan gibi düşüyorsunuz. Cenaze bir kamu hizmeti ,imam devletin memuru, maaşını millet ediyor, bu kamu hizmetini vermek zorunda.." yorumuna da "IQ kaç sizde? Reddediyorum diyorum, ret!" diyerek hakaretle yanıt verdi.

haber7

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 10 ay Önce

floresanı bunun neresine monte edecekler onuda söylesin gassallar boşuna uğraşmasın :=))))

SIRADAKİ HABER