Ecdat yadigarı 597 yıllık Çelebi Sultan Mehmet Camii'ne Yunan bayrağı astılar

Dimetoka’da bulunan ve Avrupa’daki en eski Osmanlı camisi olan Çelebi Sultan Mehmet Camii’nin minaresine Yunan bayrağı astılar.

Ecdat yadigarı 597 yıllık Çelebi Sultan Mehmet Camii'ne Yunan bayrağı astılar

İstanbul'un fethinin 567. yılı nedeniyle Ayasofya'da Fetih Suresi okunmasının Yunanistan'daki hazımsızlığı devam ediyor. 

YUNAN MEDYASI KIŞKIRTTI

"İstanbul'da utanç görüntüleri. Ayasofya'da İslami dua." gibi skandal haberlerle halkı kışkırtan Yunan medyası bugün provokatif yayınların meyvesini aldı. 

MİNAREYE YUNAN BAYRAĞI

Yunanistan’ın Dimetoka kentinde bulunan ve Avrupa’daki en eski Osmanlı camisi olan 597 yıllık Çelebi Sultan Mehmet Camii'ne kimliği belirsiz kişi ve kişilerce Yunan bayrağı asıldı.

UNESCO TARAFINDAN DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİNDE

Avrupa’daki en eski Osmanlı camisi olan Çelebi Sultan Mehmet Camii UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası’nın listesinde koruma altında.

haber7

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan çınar
Hasan çınar - 1 yıl Önce

Şu anda içeride istanbul sözleşmesi adlı kanundan sadece benim yattığım afyon e tipinde sadece 1 koğuşta 60 tane adam var suçsuz yere yatan kimi 18 den küçük biriyle evlenmiş dışarıda çoluk çocuğu var 8 yıl ceza yemiş. Kimi imam çocuk istosmarı diye yatıyor .bende 8 ay yattım eşim tarafından atılan bir ıftira sonucu .elim kolum bağlı şu an dışardayım herşeyime tedbir kondu.inşAllah aile yuvaları 'nı dağıtan .fuhşu serbest yapan.kadın cinayetlerinin artmasını sağlayan.toplumu ahlaksızlaştıran.bu istanbul sözleşmesi adlı kanundan. Bu yoldan yanlıştan yakın zamanda dönülür.burası bir islam ülkesi .ziniz fuhuş Allah katında günahların en büyüğü .inşaAllah bu yanlış tan dönülür.böyle giderse bir 10 yıl sonra aile diye birşey kalmıyacak .aile gitti mi toplum gider.ülke gider Allah muhafaza.saygılarımı sunuyorum

SIRADAKİ HABER