Haddini bilmemenin son kertesi !    

İftiraları ile tanıdığımız Ahmet Akgündüz, yine haddini aşan sözleri ile gündeme geldi.

Haddini bilmemenin son kertesi !    

Ahmet Akgündüz haddini aşarak son asrın mümtaz ve mualla üstadı Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri'ne hitap şekli ile yine foyasını meydana verdi. 

Fetullah Gülen’i “büyük bir evliya”, FETÖ’den 9 yıl ceza alan Mustafa Kavurmacı’yı ise “yaşayan evliya” ilan eden , Ayasofya’nın hem cami hem de kilise olarak hizmet vermesi gerektiğini söyleyen ve Risale-i Nur talebesi kimliğini kendisine kalkan yaparak saçma sapan açıklamalar yapan Ahmet Akgündüz öyle bir herzeledi ki, akıllara durgunluk verdi.

Üstad Bediüzzaman Hazretleri'ne "Ulan,ulan (HAŞA!) Bediüzzaman, öyle bir açıklama yaptın ki, tam Türkiye'nin reçetesi bu gardaş,reçete!" diyerek haddini hududunu aştı. Sosyal medyada Risale-i Nur talebeleri tarafından sert bir şekilde tepki gören Akgündüz'den ise hala bir özür yok.

İşte haddini bilmez, müfteri Akgündüz'ün o sözleri: 

     

MÜSLİM GÜNDÜZ EFENDİ'YE DE İFTİRA ATMIŞTI

Müfteri sıfatı ile üne kavuşan Akgündüz bundan yıllar evvel Müslim Gündüz Efendi hakkında da yalan yanlış cümleler kurmuş,iftiralar atmıştı. Yapılan tahkikat ile Akgündü'ün yalan söylediği,iftira attığı şahitlerin açıklamaları ile ispatlanmıştı.  

Hulusi Efendi Hazretleri'nin "ilk üç talebemden biridir " iltifatına mazhar olan Elazığ Merkez Vaizi Hacı Zihni Efendi  Akgündüz'ün o açıklamalarını yalanlamıştı..

İşte o video

AYASOFYA HEM CAMİ HEM KİLİSE OLSUN DEMİŞTİ!

İslam inancına taban tabana zıt bir teklifte bulunan “diyalogçu” Akgündüz’ün teklifiyle Türkiye Ermenileri 85. Patriği Sahak Maşalyan’ın teklifinin aynı olması dikkat çekti. FETÖ’cüler Almanya‘nın başkenti Berlin’de üç dinin ibadethanelerini bir araya getirmek için “House of One – “Birin Evi” projesini devreye sokmuş, arsanın sahibi FETÖ yüzünden projeden çekilmişti. Ahmet Akgündüz, FETÖ’nün arsa sahibinin uyanması sebebiyle Berlin’de bile atamadığı Illuminati’nin “House of One” golünü Ayasofya üzerinden atmaya çalışmıştı!

Ayrıca FETÖ'den tutuklu iş adamı Mustafa Kavurmacı'yı da "Yaşan evliya" ilan eden Ahmet Akgündüz'ün suçu ve suçluyu övme suçunu işlemesine rağmen hiçbir ceza almaması da dikkat çekti..

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 13:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmed
mehmed - 2 yıl Önce

bu hangi ders vidyosunda geçiyor ? orayada tepkimi yazmak istiyorum.
rezalet ya . terbiyesiz herif.

mehmed
mehmed - 2 yıl Önce

buldum . gerek kalmadı

mehmed
mehmed - 2 yıl Önce

yorumlara kapatmış

SIRADAKİ HABER