İBB'de 'ibadete' fişleme dönemi!

İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, CHP’li İBB yönetiminin Cuma namazına gidenleri fişlediğini açıkladı.

İBB'de 'ibadete' fişleme dönemi!

Göreve gelir gelmez binlerce İBB çalışanının işine son veren yeni İBB yönetimi, yeni bir skandala daha imza attı.

Cuma günleri Cuma namazı kılmaya gitmek isteyenlere izin vermeyen İBB Yönetimi,  kendilerince bir çıkış yolu bularak bu kişilere ‘İbadet İzin Talep Formu’ imzalatmaya başladı.

İKNA ODALARI MI GELİYOR?

CHP’li İBB yönetiminin bu uygulamasını fişleme olarak değerlendiren ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Bundan sonraki adımları da İBB'de ikna odaları kurmak olacak herhalde” diye tepki gösterdi.

Göksu sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“CHP'li İBB Yönetimi Cuma namazına giden personelini fişlemeye başlamış. Anlaşılan o özledikleri tek parti dönemini İBB'de yaşatacaklar. Artık bundan sonraki adımları da İBB'de ikna odaları kurmak olacak herhalde.”

Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı İbadet İzin Talep Formu’nu da paylaştı. Söz konusu formda; “İzinli saatlerimin hafta içi mesai saatlerime ilave edilerek mesai kaybına yol açmayacak şekilde Cuma namazı için gerekli iznin verilmesi için gereğini arz ederim” ifadelerinin altında personelin, TC Kimlik numarası, adresi, telefon ve sicil numarası da yer alıyor. 

İBB'de fişleme dönemi.

"İŞTE HİÇ DEĞİŞMEYEN BASKICI CHP ZİHNİYETİ"

AK Parti Grup Başkanvekili Av.M.Emin AKBAŞOĞLU Türkiye Bayrağı'da karara tepki göstererek, "CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde ahlaksızlık eğitimi zorunlu ancak Cuma Namazı'na gitmek yazılı izne tabi. İşte hiç değişmeyen baskıcı CHP zihniyeti... Yazıklar olsun!.." dedi.

haber7

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER