İş yerini ateşe veren iş adamından Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'na tepki

Beylikdüzü ilçesinde bir vatandaş, iş yerini ateşe verdi. Taleplerine karşılık verilmediğini söyleyen işletmeci, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstAnbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na tepki gösterdi.

İş yerini ateşe veren iş adamından Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu'na tepki

Beylikdüzü'nde bir işletmeci, buz pisti olarak kullanılan iş yerini ateşe verdi. Uzun namlulu silahla bir süre polis ekiplerine direnen işletmeci daha sonra teslim olurken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na taleplerine karşılık vermedikleri için isyan dolu sözler söyledi.

Beylikdüzü'nde uzun namlulu silahlı bir kişi, buz pisti olarak kullandığı iş yerini ateşe verdi. Daha sonra havaya ateş açan şahıs iş yerinin haksız yere elinden alındığını öne sürerek ekiplerin yangına müdahale etmesini engellemeye çalıştı.

İmamoğlu ve Kaftancıoğlu'na isyan etti

Söz konusu kişi CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu tepki göstererek "Televizyona çıkıyorlar 'Hak, hukuk' Allah belanızı versin. Ben yaktım, mafya geldi çöktü. Ekrem İmamoğlu da buna müsaade etti. Canan Hanım, bu ülkede CHP'nin gitmediğim kolu kalmadı. Ekrem Bey, metrobüste ayakta duran vatandaşa gidip 'Seni oturtacağım' dedin. Sen kendi bölgendeki işi yapsaydın. Allah belanızı versin" diye bağırdı.

Teslim oldu

Şahıs, daha sonra silahını atarak teslim oldu. İşletmeci, polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü.

Kaynak: Yeni Akit

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER