İşte TEKNOFEST gençliği geliyor. Ben dindar nesil dedikçe CHP çıldırıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerine işaret ederek, "Çanlar, Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya çoktan başlamıştır. 2023'te kendilerini sandıkta bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar." dedi.

 İşte TEKNOFEST gençliği geliyor. Ben dindar nesil dedikçe CHP çıldırıyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

Milletimizi inim inim inleten tek parti faşizminin ardından Anadolu insanı ilk kez Menderes zamanında güldü. Türkiye hizmetle, eserle, yatırımla ilk kez onun zamanında tanıştı. Yokluk ve yoksulluğun pençesinde kıvranan köylümüz ayağındaki çarığı ilk kez Menderes'le birlikte çıkardı.

Demokrasimiz tek parti bakiyesi birçok utancından onun mücadelesi sayesinde kurtuldu. Anadolu'yu yolla, elektrikle, traktörle, okulla, tarımla, makineleşmeyle yaygın şekilde tanıştıran da yine rahmetli Menderes'tir. Türkiye'yi ekonomik olarak, siyasal, sosyal, diplomatik olarak çok ileri seviyelere taşımıştır.

Milletimiz Menderes'i unutmadığı gibi yalan haberlerle, kışkırtmayla darbeye ortam hazırlayanları da unutmamıştır. Yassıada mahkemesiyle onu idama götürenleri asla unutmamıştır.

Dünya değişti, Türkiye değişti, CHP'nin siyaset tarzı hiç değişmedi. Bugün de Türkiye'nin siyasi iklimini zehirlemeye çalışıyor. Siyasette kaybettiklerini gördükçe tehdit çıtasını biraz daha yükseğe çıkararak milletimizi sindirebileceklerini sanıyorlar. Milletin inanç değerlini hedef alarak başarısızlıklarını örtmenin hesabını yapıyorlar. Milletimizin, ülkemizin artık değiştiğini Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını bir türlü hesap edemiyorlar. 

 İşte TEKNOFEST gençliği geliyor. Ben dindar nesil dedikçe CHP çıldırıyor. Yönettikleri belediyelerde vatandaşlar temel hizmetleri bile alamazken çiftçiye bedava elektrikten bahsediyorlar. Gelin ücretsiz elektriği benim Aydınlı çiftçi kardeşlerime verin. 2024'ü de beklemeyin, gelin bu vaadinizi şimdi gerçekleştirin. Bunlar da Türkiye'nin meselelerine çözüm bulmak gibi niyet yok. Bunlar tüm ilkelerini çiğneme pahasına siyasi ömürlerini birkaç sene daha uzatma derdindeler. Çanlar, Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya çoktan başlamıştır. 2023'te kendilerini sandıkta bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER