Kadir Mısıroğlu 15 yıl önce koronavirüs uyarısı yapmış!

Çin'de ortaya çıkan Koronavirüsü ile ilgili olarak yazar merhum Kadir Mısıroğlu katıldığı bir programda şaşırtıcı açıklamalar yaparak Koronavirüs uyarısı yapmış!

Kadir Mısıroğlu 15 yıl önce koronavirüs uyarısı yapmış!

Merhum Yazar Kadir Mısıroğlu 11 yıl önce katıldığı bir programda "Geleceğin silahı mikroptur" diyerek insanları uyarmış. 

Bu asırda mikrop ve gıda insanları kolaylıkla ifsad edecek!

Üstad Kadir Mısıroğlu 11 yıl önce katıldığı programda, "Geleceğin Silahı mikroptur! Buna Amerika hazırlanıyor. Birisi mikrop silahıdır. Mesela Amerika şarbon üretip saklıyor. Bu Çin ve Hindistan içindir. İkinci silahta gıdadır.

Yahudi geçen asırda parayı ve felsefeyi kullandı. Bu asırda mikrop ve gıda, para ve felsefe silahının önüne geçerek insanları daha kolay ifsad edecektir.

Lakin Allah'u Azîmüşşanın kanunu îcabıdır. Bir şey kemale vardı mı, zevale döner. Gece karanlığı en hat safhaya vardı mı üç beş dakika orda durur dönüş başlar. Ve sonuna doğru dönüş hızlanır!"  şeklinde açıklama yapmış.

15 yıl önce "Filistin Dramının Düşündürdükleri" kitabında çarpıcı bir uyarıda bulunmuş!

Yazar merhum Kadir Mısıroğlu, “Filistin Dramının Düşündürdükleri” kitabında bundan tam 15 yıl önce Çin ve Hindistan'da Amerika Birleşik Devletleri (ABD) tarafından bir mikrop salgınıyla bu ülkelere bir saldırı olabileceği konusunda uyarıda bulunmuş.

Mısıroğlu, kitabında "Amerika, gerek Çin'in, gerekse Hindistan'ın nüfusunu yakın bir gelecekte "mikrop harbi"yle azaltma plânı peşindedir. Çin'i bir milyarın Hindistan'ı ise beş yüz milyonun altına indirecek tedbir "şarbon mikrobu" hâdisesinde sâbit olduğu üzere mikrop üretimiyle gerçekleşecektir." sözleriyle Çin'i yıllar önce uyarmıştı.

İşte o video!

Kaynak: HÜR AVAZ

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 22:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim abuzer
İbrahim abuzer - 2 yıl Önce

Selamun aleyküm haber yayınlarken 11 se 11. 15 se 15. Yıl deyin ve aynı kelimeyi 1 en fazla 2 defa geçin haber okuyana kadarbhep aynı kelimeler diğer haber kanallarını silmemim sebebi budur umarım dikkate alırsınız

Ahmet kesen
Ahmet kesen - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin Üstadımıza...

Gazanfer
Gazanfer - 2 yıl Önce

4 dil bilen yüzlerce tarih araştırma kitabı olan,Avukat tarihçi yazar Mısıroğlu na Fesli Deli Kadir deyip dalga geçenler Koronalara gele,soluksuz gebere inşAllah..

ahmet yazici
ahmet yazici - 2 yıl Önce

Kadir modiroglu cok degerli bir yazardi.

Şaban kahraman
Şaban kahraman - 2 yıl Önce

Az işbirlikcileri degil bunlar rahmetli yasarken hasta iken soylemedikleri kalmadi kimler ile beraber olduklarini simdi anladinizmi kabir nu mekani cennet olsun

SIRADAKİ HABER