ODTÜ’deki ahlaksızlık Kemalist sistemin mahsulü

Kemalist rejimin mahsulleri, açtıkları pankart ve salladıkları çaputlarla, zeka seviyelerini, dine ve ahlaka ne kadar uzak olduklarını, tarihine ve değerlerine ne kadar yabancı olduklarını gösteriyor. Peki Müslümanların Batıcı laik kesimi besleyen ve palazlandıran modernist ve seküler kültürel altyapıyı tasfiye edebilecek bir gücü ve ikame edebilecek İslami bir eğitim modeli mevcut mu?

ODTÜ’deki ahlaksızlık Kemalist sistemin mahsulü

Kemalist’inden Batıcısına, İslam düşmanından Batı kuyrukçusuna, deistinden ateistine ve LGBT'lisine ne kadar ahlaksız varsa Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde mezuniyet töreni gerçekleştirdi.

Kemalist rejimin mahsulleri, açtıkları pankart ve salladıkları çaputlarla, zeka seviyelerini, dine ve ahlaka ne kadar uzak olduklarını, tarihine ve değerlerine ne kadar yabancı olduklarını gösteriyor.

Malum, ODTÜ, Avrupa ülkelerinde bile gavurun yapmadığı her türlü ahlaksızlığı, ajan faaliyetlerini ve Türkiye’ye fayda yerine bizzat zarar verecek elemanlar yetiştirmeyi hedefleyen bir “üniversite.”

Hiçbir meselesi, fikri, düşüncesi olmayan, ahlaki kaygı taşımayan, ahlaksızlığı ideoloji edinen Batıcı pespaye tipler, bu topraklarda yeşerdiği müddetçe Müslümanlara hiçbir hayat hakkının tanınmayacağı aşikâr.

Peki Müslümanların, Batıcı laik kesimi besleyen ve palazlandıran modernist ve seküler kültürel altyapıyı tasfiye edebilecek bir gücü ve ikame edebilecek İslami bir eğitim modeli mevcut mu? Bu hususta görülüyor ki 21 senedir Kemalist eğitim sistemiyle tam gaz devam ediliyor. Bu gücü ele alamayan iktidar, Batıcılık mikrobunun evlatlarımızı da köklerinden koparmakta olduğunu; kendi geçmişine, dinine, ahlakına yabancı fertler haline gelmekte olduğunu ne zaman fark edecek. Aynı ODTÜ mezuniyet törenindeki zihni ve kimliği değiştirilmiş evlatlarımız gibi...

Açılan pankartlar da gösteriyor ki; ne özgün bir cümle ne orijinal bir söz ne de hakkıyla okuduğuna dair bir emare mevcut. Mezuniyet töreni boyunca da en çok göze çarpan, LGBT bayrakları ve destekçileri. İnsanlığın karşısında en büyük tehlike olarak duran bu sapkınlık ODTÜ gibi üniversitelerde toplumun zihnine enjekte ediliyor.

Seküler hayatı benimseyen, dini hiçbir bağlılığı olmayan, kimliğine yabancı, Batı taklitçisi bu “topluluktan” memlekete faydalı fertler çıkacağını bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Tek hayalleri yurt dışında yaşamak olan, ülkesini sadece otel gibi kullanan Kemalist düzenin mahsullerinin bu topraklara fayda getireceğini mi sanıyorsunuz?

Batıcı laiklerin karşısında Müslümanca duruş sergileyemeyen iktidar, hala laik sistemin eğitiminden vatanına milletine sadık, ahlaklı, kültürlü bir nesil bekliyorsa yanılıyor.

ODTÜ töreninden seviyesiz, rezalet görüntüler:

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2022, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER