Son dakika haberi | Gaziantep'teki patlamada yeni görüntüler ortaya çıktı! Hastaları kurtarmak için camlardan içeriye girdiler.

Son dakika haberi: Gaziantep'teki özel bir hastanede corona virüs yoğun bakım ünitesinde yüksek akım oksijen cihazından kaynaklanan yangında 9 hasta yaşamını yitirdi. Türkiye'nin yüreğini yakan olayda yeni bir görüntü daha ortaya çıktı. Yangının başladığı anlar cep telefonu ile görüntülendi. Hasta ve yakınlarının bağrışma sesleri içler acıttı.

Son dakika haberi | Gaziantep'teki patlamada yeni görüntüler ortaya çıktı! Hastaları kurtarmak için camlardan içeriye girdiler.

Son dakika haberi... Gaziantep'teki 9 kişinin yaşamını yitirdiği hastanenin Covid-19 yoğun bakım ünitesinde çıkan yangın anlarında yaşanan panik anları cep telefonu ile görüntülendi. Hastanenin yoğun bakım ünitesinden çıkan dumanlar görülürken personelin de hastaları kurtarmak için camdan içeriye girmeleri yer aldı. Görüntülerde hasta ve yakınlarının bağrışma sesleri de yer aldı.

Hastane personelinin ilk müdahalesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinin hızlı çalışması sonucu yangın kısa sürede kontrol altına alınırken yoğun bakım ünitesinde 7, başka bir hastaneye nakil sırasında 1 ve ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi olmak üzere 9 hasta hayatını kaybetti.

YAŞAMINI YİTİRENLERİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Yangından etkilenme sonucu Mehmet Reşit Saydanoğlu (75), Fethiye Kırca (78), Naciye Ulukütük (56), Abdi Hamzaoğlu (68), Elif Akgül (85), Ökkaş Akbulut (69), Kahraman Taş (71), Ali Saffet Kanpolat (64) ve ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi yaşamını yitirdi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2020, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER