Türkiye'den İtalya'ya kaçan Serra Yılmaz perişan oldu!

İslama ve Millete düşman olduğunu söylemekten çekinmeyen tiyatrocu Serra Yılmaz "Türk olmak benim suçum değil" deyip İtalya'ya kaçmıştı. Yılmaz'ı İtalya'da koronavirüs paniği sardı.

Türkiye'den İtalya'ya kaçan Serra Yılmaz perişan oldu!

İslam'a ve Millete düşman olup bütün ahlaki değerlere karşı duran tiyatrocu Serra Yılmaz, "Türk olmak benim suçum değil" deyip ülkeyi terketmişti.

Serra Yılmaz'ın koronavirüs paniği

Türkiye'nin değerleri ile sorunlu tiyatrocu Serra Yılmaz'ı korona virüs korkusu sardı! Virüsün Avrupa'da en çok etkilediği ülke olan İtalya'da yaşayan Serra Yılmaz korona virüs salgınıyla ilgili son gelişmeleri Twitter hesabından paylaşarak, “Perişanız” ifadesini kullandı. Yılmaz'ın bu mesajı daha önce Türkiye'de bir hastanede yaşadığı olayla ilgili skandal açıklamalarını hatırlattı.

Salgın nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı yüzü aşarken, İtalya'da yaşayan Türk tiyatro oyuncusu Serra Yılmaz'dan ülkedeki son gelişmelerle ilgili dikkat çeken mesajlar geldi.

"Perişanız"

Yılmaz sosyal medya hesabında konuyla ilgili bazı paylaşımlar yaparken “Valla bizim sektör battı. 03/04’e dek tiyatro sinema her şey durdu. Perişanız. Ama her şey göreceli hayatta. Sınır geçmeye uğraşan bir sığınmacı olabilirdim.” ifadelerini kullandı.

Gerçek 'öcü' ile İtalya'da tanıştı

Daha önce Türkiye ve Türk vatandaşları hakkında büyük tepki toplayan açıklamalar yapan Serra Yılmaz'ın içinde bulunduğu bu durum ise manidar bulundu.

Kaynak: Yeni Akit

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfullah Amca
Seyfullah Amca - 2 yıl Önce

Gitmesi ülkemiz açısından büyük bir kayıp olmuştur.. Sanatçı kimliği ile....... Şaka şaka gebersin gudubet korku filmi sahnesi kılıklı karı....

SIRADAKİ HABER