FLAŞ GELİŞME... UŞŞAKÎ TARİKATI ŞEYHİNE KUMPAS !

FLAŞ GELİŞME... UŞŞAKÎ TARİKATI ŞEYHİNE KUMPAS !

UŞŞAKÎ TARİKATI ŞEYHİNE KUMPAS 

Türkiyenin sevilen ve önde gelen cemaatlerinden Uşşakî Tarikatının  Şeyhi Fatih Nurullah Efendi hakkında ortaya atılan iddialara dair Sakarya Ağır Ceza Mahkemesinde bugün 2.duruşma yapıldı.Türkiyenin birçok şehrinden Sakarya Adliyesinin önüne gelen Uşşakî Tarikatının erkek ve hanım dervişleri kalabalık bir grup oluşturdu.Uşşakî Tarikatının önde gelen isimlerinden Adem Gürbüz  kalabalık gruba etkili bir konuşma yaparak Fatih Nurullah Efendinin daima sadakatle yanında olacaklarını,Uşşakîlerin vatanı ve milleti için çalışan ve hizmet eden müslümanlar olduğunu ,iç ve dış mihrakların tahriklerine kapılmayacaklarını , hizmetlerine aynı şekilde devam edeceklerini ve Şeyhleri Fatih Nurullah Efendiyi özlemle bekleyeceklerini ifade etti.

AVUKAT BÜLENT DEMİR'DEN AÇIKLAMA 

Uşşaki Tarikatı Şeyhi Fatih Nurullah Efendinin Avukatı Avukat Bülent Demir duruşma çıkışında  kameraların karşısına geçti. Avukat Bülent Demir yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; " Uşşakî Tarikatı  Anadolu Erenlerinin kurduğu,insanımıza yüzlerce yıldır hizmet eden  Türkiyemizin manevi değerlerindendir.
Müvekkilim Fatih Şağban da bu manevi mirasın bu dönem  temsilcilerindendir.Kendisi bu dava ile itibar suikastına maruz kalmıştır.
Fetö ile ilgili 17-25 Aralık sürecinden önce yaptığı açıklamalar onu fetönün hedefi haline getirmiş ve daha önce de hakkında  iftiralar ve komplolarla birçok davalar açılmış ancak hepsinden beraat etmiştir.Bu dava da itibar suikastıdır.Mahkemeye sunduğumuz kriminal delillerle olay aydınlığa kavuşacak ve çocuğun yakınlarının müvekkilimden para istediği net bir şekilde ortaya çıkacaktır.Mahkemeye sunduğumuz CD içeriğinde müvekkilimden para istendiğine dair ses kayıtları mevcuttur.Mahkeme tarafından dinlendiğinde herşey ortaya çıkacaktır."

NELER OLMUŞTU ?

Uşşaki Tarikatı Şeyhi Fatih Nurullah Efendi hakkında 13 yaşındaki Y.A yı öptüğü gerekçesi ile "Çocuğun Cinsel İstismarı" suçlamasıyla dava açılmış ve tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

BU BİR FETÖ KUMPASIDIR 

Davanın 11 saat süren ilk duruşmasında Fatih Nurullah Efendi bunun bir fetö kumpası olduğunu,17-25 Aralıktan önce fetö hakkında yaptığı açıklamalardan dolayı  kendisine husumet ve kin besleyen  fetönün mahrem imamlarından olan Avukat Yakup ALAR  tarafından kurgulandığını ve organize edildiğini,bu kişinin çocuk ve aileye telkinlerde bulunarak azmettirdiğini söylemişti.
Nitekim mağdur çocuk  da duruşma esnasında Mahkeme Başkanı Hakim Burhan GÜNDOĞDU tarafından sorulan  bir soruya Avukat Yakup ALAR tarafından kendisine ve babasına telkinlerde bulunulduğunu itiraf etmişti.

CANAN KAFTANCIOĞLU AİLEYE PARA VERMİŞ
Duruşmada konuşan kızın babası F.A, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile görüştüğünü ve kendisinden para aldığını, Kaftancıoğlunun kendilerine hukuki destek vereceklerini ve yanlarında olduğunu söylediğini ifade etmişti.

Kaynak: Hür Avaz

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2021, 14:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Anil candan
Anil candan - 1 yıl Önce

Kumpasin bir tane delili...

https://m.youtube.com/watch?v=RAJROofoyUw&feature=share

Ahmet soyal
Ahmet soyal - 1 yıl Önce

o yapılan Fatih efendiye itibar suikasti dir izler halveti uşşaki cemaati olarak dimdik ayakta durmak zorundayız ve duracağız Allah'ın izniyle

Doğrucu Davut
Doğrucu Davut - 1 yıl Önce

Dikkat edin !
Müslim Gündüz , Hüseyin Üzmez , Cübbeli Ahmet, Fatih Nurullah ve daha nicelerine kaset kumpası yapan,Cumhurbaşkanımızın evine ve ofisine böcek koyan , hatta Deniz Baykal'ı röntgenleyen Fetullah ve adamlarıdır .
Kendilerine rakip gördükleri ehl-i sünnet kanaat önderlerine ve siyasilere alçakça itibar suikastı yaptılar.
Burada sorulması gereken ise şudur ?
Fetö halâ aktif mi ?
Canan Kaftancıoğlu neden kızın babasına para verdi ?
Bu fetönün mahrem imamı olduğu ve bu kumpası kurduğu söylenen adama neden halâ dokunulmuyor ?
Bu kız acaba doğru söylüyor mu ?
Şeyhten neden para isteniyor ?

Alper vurel
Alper vurel - 1 yıl Önce

Rabbim bu pusu kuramları hak dinimiz olan islama saldıranları hidayete erişecelerse

Ahmet
Ahmet - 1 yıl Önce

Avukat Bey'in dediği gibi çocuğun renci olmaması için ses kaydı basım mensuplarına yayınlanmamıştır incelik ve fark buradadır!

Abdullah yavan
Abdullah yavan - 1 yıl Önce

İstanbul il başkanı şaibeli işlerde hep önderlik yapmıştır cumhur başkanım zaten hangi işler ile daha çok meşgul olduğunu her defasın da yüzüne vuruyor o kendi partisin deki tecavüz. Taciz cinayet olaylarının üstüne gitse daha isabetli olur halveti uşaki tarikatı ve şeyh fatih nurullah efen di anasının ak sütü gibi suçsuz dur bir tek suçu da yoktur tek derdi insanlara ve islama ve tavanına hayırlı bir vatan sever olmak tır ALLAH DOSTU DUR ALTININ DEYERİNİ SARRAFTAN SORUN HAKİKATI ANCAK HAKİKAT ERLERİ BİLİR

Aydın
Aydın - 1 yıl Önce

Allah razı olsun hür avaz yayınları hep FIKS FÜCÜR OLAN DİNSİZ ÖZEL MEDYA namussuz film ve dizileriyle utanmadan sıkılmadan konu tam netlik kazanmadan ahlaksızca bir karalama kampanyası başlattılar.Şimdi soruyorum o dinsiz medyaya fetö devletin bile belki kullanmadığı dış mihraklarında destek verdiği teknolojileri kullanıyor.Bu teknolojiyi ise yarlı ve milli insanlar üzerinde deniyor.Şimdi soruyorum bu olay yarın gün gibi ortaya çıkarsa ÇÜNKİ DAVA devam ediyor onlar şeytana teslim ettikleri beyinlerde Fatih Nurullah efendiye mühebbet verdiler bu ayrı konu aklandığı zaman o dev medyalarında biz bir sahtekârlık yaptık FATİH nurullah efendi ve cemeatından özür diliyoruz diyebileceklermi.

ilginç dava sonuçlandığında yorumlarımızı sonuca göre yaparız
ilginç dava sonuçlandığında yorumlarımızı sonuca göre yaparız - 1 yıl Önce

Şimdi bir şey diyemiyoruz bekleyeceğiz


SIRADAKİ HABER