ŞEYTANİ ZEKA

İnsanların hayırla olan rabıtalarını koparıp, şerre giden yola sevk etme ameliyesini tesis eden zekadır, şeytani zeka. Şeytani zekanın en keyfiyetlisi, şerre sevk ettiği insana “hak yolundayım” zannını ihsas ettirmektir.

Şeytani zekanın parametreleri çoktur: para, şöhret, güç... Yani ahirzamanın muteber metası olan şeyler. Dünyada şeytani zekanın müessesleşmiş en üst düzey 5 tane ailesi vardır. Para, güç bu beş ailenin elindedir. Şimdi üç misal ile mevzumuzu tevazzuhlaştırmaya çalışalım.

MİSAL:

Çok kabiliyetli, fiziki görüntüsü vasatın çok fevkinde bir tiyatro aktörü farzedelim. Gerek tiyatroda, gerek dizi filmlerde yıldız olma istidadı çok yüksek birisi. Şimdi bu adam; tiyatro şirketleri, film şirketleri, medya ve sosyal medya trollerinin istediği gibi bir adam olursa yıldızı parlar ve şöhreti yükselir. Eğer bu bahsettiğimiz odakların istediği gibi bir adam olmazsa, taşrada, belediye tiyatrosunda gişe memuru bile zor olur.

İşte yıldızı parlayan bu aktör. ipini tutanların dediğini yapmak zorunda. Çünkü koruması gereken bir serveti ve şöhreti var. Gezi olaylarında en önde olmak zorunda. İslam ve hak adına bir faaliyet varsa, bir milli menfaat varsa; aleyhte twitlerle, faaliyetlerle, protesto kampanyalarında boy göstererek, hayran kitlelerini şeytani zekanın icat ettiği şerde konsolide etmesi gerekir. Aksi takdirde bir gecede şöhretini de ve servetini de sıfırlarlar.

MİSAL:

Sağcı, muhafazakar, Müslüman bir akademisyen yada bir gazeteci farzedelim. Bu kişinin kaybetmekten korktuğu bir gazetesi yada makamı varsa ki %99 böyledir, bu kişi isteyerek veya istemeyerek deneni yapmak zorundadır. Çünkü bu kişiler islamın mücahit ruhunu pasivize eden emniyet siboplarıdırlar. İslam aleminin dikkatini zararsız meselelere çekerler.

Televizyona çıkarlar, sıfır traş, kravatlı; sakız çiğnemek orucu bozar mı, bozmaz mı? Bayanlar başı açık namaz kılar mı, kılmaz mı? Tavuktan kurban olur mu, olmaz mı? ... gibi mevzulardan başka bir şey konuşmazlar, konuşturulmazlar. Peygamber Efendimizin(ASM) muhabbetinden ve Sünnet-i Seniyeye ittibadan dem vururlar fakat sarıklı, sakallı ve cübbeli gezenleri sözleriyle ve tavırlarıyla linç ederler.

Evet lisan-ı münasibiyle diyorlar ki: Kimse size Müslüman olmayın demiyor, ama 5 ailenin istediği gibi Müslüman ol. Tutupta Aczmendi gibi Müslüman olup suyu bulandırma.

MİSAL:

İsrail'in Mescid-i Aksa”yı işgalinde ki şeytani zeka nedir?

Büyük Orta Doğu projesinin (Diğer adıyla Arz-ı Mevud) tahakkukunun zamanı onların nazarında yeterince geçmiştir. Bu projenin ilk adımı geri dönüşümsüz olarak Filistin’i işgaldir.

İsrail’in nokta-i nazarıyla bakıldığında İslam alemi Türkiye etrafında, Erdoğan önderliğinde yükseliyor. Kendi tarafında olan Arap ülkelerinin bu yükselişin cazibesine kapılıp, kendi tarafından İsalamın saffına geçme ihtimali kuvvetleniyor. Gerçi kendi taraftarı olan Arap ülkelerinin yöneticileri siyonizme sadıklar fakat Müslüman halkı bu Siyonist devlet reisleri konsolide edemiyebilir. Çünkü Türkiye ve Erdoğan’ın Alem-i İslamda cazibesi yüksek. O yüzden İsrail harekete geçti. Gri görünümlü yandaş Arap ülkelerinin renginin netleşmesi lazım.

Yani iki durum var

1) Bunlar İsrail’in saffında yer alırsa alem-i İslam ikiye bölünür. İttihad menşeyli gücünü kaybeder. Bu İsrail için büyük nimet.

2) Kendi saffında ki Arap ülkeleri İslamın saffına geçer. O zaman bu yükselişi kırmak için haçlı alemini kendi tarafına çekip haç-hilal savaşı çıkarıp İslamı yok etmeye çalışır. Ve İslam aleminin liderliğini İran’a verip Siyonizme hizmet eden bir Alem-i İslam tesis eder.

AMA BUNLAR BİLMEZLER Kİ ŞEYTANİ ZEKANIN SALTANATINI YER İLE YEKSAN EDECEK KUR’AN’NIN KUTSİYYETİDİR.

BU KUTSİYYETİN MÜŞAHHAS FERTLERİ: EBABİL KUŞLARI, MEHDİ(RA), RİSALE-İ NUR VE RİSALE-İ NUR’UN MÜCAHİD KANADI; KAYBEDECEK TEK ŞEYLERİ CANLARI OLAN, İKİ CİHAN SAADETİNİ DAVASINA HEDEF İTTİHAZ ETMEYEN ACZMENDİLERDİR.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aczimendi
Aczimendi - 5 ay Önce

Allah razı olsun. Rabbim o Kudsi davaya ve zümreye bizleri de dahil eylesin..