5G fırsat Mı? Yoksa tehdit mi?

yeni dünya düzeninde zorunlu kölelik

5G fırsat Mı? Yoksa tehdit mi?

5G denilince aklınıza daha önceki 3G ve 4.5G ' de olduğu gibi internet hızını temsil eden rakamlar geliyorsa tüm bildiklerinizi unutun ve Dünyayı yöneten 1 Avuç zenginin bizlerle nasıl adeta bilgisayar oyunu oynar gibi oynadığını kulak verin.Dünya nüfusunun azaltılma planının sanırım artık duymayanız kalmamıştır.

Bu plana binaen şu 2 maddeyi Asla aklınızdan çıkarmayın.

1)Gıdalar ile insanın üreme fıtratını bozma

2)Beynine hükmederek insanı köleleştirme

Aranızda 3.Dünya Savaşı ne zaman başlar diye bekleyen varsa artık biran önce daldığı rüyadan uyanıp o savaşın "Fıtrat savaşları" ile çoktan başladığının şuurunda olmalı.

Bu savaşın 2 tarafı var:

1) İnsan fıtratını değiştirerek onu modern bir köle haline getirmek isteyen akıl 

2)Allahın yaratmış olduğu fıtrat üzere hayatını idame etmek isteyenler 

Corona belki bir tatbikat hükmünde ama bir sonraki salgına kurulacak 5G istasyonları ile ne kadar direnebileceğiz.

5G ve corona Ne alaka diyen insanlar olacaktır.Öylesine alakalı ki başta şu 2 şeyi bilmekte fayda var.

1)Corona direk solunum yollarına saldırırken 5G teknolojisi BM'ye sunulan raporda Akciğerin oksijen emilimini %85' lere kadar azaltabiliyor.

2)Bugün koronanın en etkili olduğu ülkeler ile 5G'nin en yaygın olduğu ülkeler haritası neredeyse  birebir aynı.

Ülkemizde 2021 yılında ihaleye sunulması beklenen bu teknolojiden uzak durulsa yani hızlı internete karşı vatandaşın sağlığı tercih edilirse ülkemiz bu tercih ile 10  yıllık süreçte Dünya'nın 3 büyük devleti arasında yer alabilir.Daha hızlı internet değil ,Allah(c.c)'nin yaratmış  olduğu bir fıtrata hayat istiyoruz.

5G Nedir?

5. Nesil Mobil Telekomünikasyon Hizmeti; yeni nesil kablosuz telefon teknolojisidir. Dördüncü nesil teknolojinin yaklaşık 10 katı veri iletim hızı sağlamaktadır. Uluslararası Telekomünikasyon Birliği ve Avrupa Birliği tarafından 2020 yılına kadar tamamlanması ve kullanılmaya başlanılması öngörülmektedir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER